ילדים ובעלי חיים נהנים מדשא סינטטי

ילדים ובעלי חיים נהנים לרוץ ולשחק על הדשא, ולכן יש לבחור האם להשקיע בדשא טבעי או שמא כדאי להתקין דשא סינטטי. במאמר הבא אתמקד ביתרונות הטמונים בשימוש בדשא סינטטי עבור ילדים ובעלי חיים.

בעלי חיים וילדים נהנים לצאת החוצה לשחק ולהתרוצץ על משטח דשא רענן. הילדים שומרים על כושרם הגופני, מבלים ומשתלבים עם בני גילם, משפחתם, וגם חיית המחמד שלהם. כיום אפשר ליהנות מדשא סינטטי המותקן גם בבתים משפחתיים. הוא מותאם לשימוש בעלי חיים וילדים, וגם עולה ביתרונותיו על אחיו, הדשא האורגני.

בזכות החידושים שעבר הדשא הסינטטי (שהוא מוצר טכנולוגי לכל עניין), מיקומו עבר ממוסדות ציבוריים בלבד, לפריט שכיח בגינות, בתים, ואף אפשר להתקינו תחת קורת גג. ילדים שגדלים בדירות סגורות יכולים ליהנות כעת ממרפסת או חדר משחקים מכוסה בדשא סינטטי, ולרוץ ולשחק עליו.

לעומת הדשא הטבעי, הדשא הסינטטי מחזיק מעמד במשך שנים רבות, ומעניק לבעליו שקט תחזוקתי וכלכלי – הוא אינו דורש השקיה, שמש, כיסוח וכו'. לא נשקפות לו הסכנות מנזקי החורף או הקיץ, ולכן נהנים ממשטח נעים וירקרק, ללא כל התחשבות בשינויי מזג האוויר.

כשמדובר בילדים ובעלי חיים, ההימנעות מנזקי החורף משמעותית במיוחד. כל הורה מכיר את הרגע בו חוזר הילד או הכלב הביתה, ומשאיר בדרכו שובל של חול או בוץ. הכניסה לבית והשביל לגינה מתלכלכים מהעקבות, ובגדיהם של הילדים מתלכלכים ונרטבים. כדי להימנע מבעיה זו, הדשא הסינטטי מהווה פתרון מעולה. הוא לא כולל חול או אדמה, וגם מפעיל מערכת ניקוז יעילה שמנקזת תוך מספר דקות את כל הנוזלים אל מקום מסודר בפינת הדשא.

ישנה מלחמה עיקשת נגד מזיקים וחרקים, זאת יודע כל אדם שגידל דשא טבעי בגינתו. בעלי חיים סובלים מהיתקלויות עם טפילים שונים וגירודים, וילדים סובלים מאלרגיות, עקיצות, גירודים וכו'. אם מחליפים למשטח של דשא סינטטי, אמנם הכלבים מבחינים כי זהו מוצר מלאכותי ולא דשא אורגני, אבל מדובר עבורם בקפיצת מדרגה – מכיוון שהבעיות הללו נעלמות כלא היו (זהו מוצר מלאכותי שעשוי מחומרים שאינם אורגניים). בבחירת דשא סינטטי, בעלי החיים והילדים נהנים משטח סטרילי למשחקים, ומתחושה מלטפת של משטח הדשא הירוק.

בעלי חיים על דשא סינטטי

כאשר כלבים גדלים על משטח דשא טבעי, הם נוהגים לחפור בו בדרך כלל בגלל ריח הצמחים או האדמה. הדשא הסינטטי אינו כולל את הגורמים האלו, ולכן הם נוטים שלא לחפור בו. אם בכל זאת הכלב מנסה לחפור בורות במשטח – הוא לא יצליח, מכיוון שסיבי הדשא חזקים וצפופים, ולא ניתן לחדור דרכם. כך תיהנו משני יתרונות: אתם לא תדאגו להתפוררות וקרחות בדשא בגין החפירות, והכלב ישמח שכבר לא נוזפים בו על כך שהוא משחית את הדשא (כך מעידים בעלי הכלבים).

סוגיה שמטרידה את בעלי הכלבים היא מה יש לעשות כשהכלב עושה את צרכיו על המשטח. ראשית, משום שהמשטח נטול ריח של אדמה אורגנית, רוב הכלבים לא יעשו עליו את צרכיהם ויפנו לאזורים שיש בהם אדמה. שנית, אם הייתה לכלב יציאה קלה, הדשא הסינטטי חדיר להפרשות קלות והן מתנקזות (כמו מי הגשמים) לפתחי הניקוז. במידה וזוהי הפרשה מוצקה, אפשר להיפטר ממנה בקלות באמצעות הרמת הצואה והברשת האזור עם מטאטא כביש או מברשת עם מעט מים. בכל מקרה, כשמנקים במהרה, הדשא הסינטטי לא נפגע בעקבות צרכיו של בעל החיים, ואינו סובל מכתמים (בניגוד לדשא הטבעי).

לסיום,

כשבוחרים דשא סינטטי יש שליטה בסוג הסיבים, אורכם, בגוון הרצוי, וצורתו תישמר מיום הקנייה לאורך שנים רבות. משטח הדשא הסינטטי הוא כמו גן עדן לילדים ובעלי חיים, ויתרונותיו עבורם עוקפים את הדשא האורגני.

השאר תגובה


טלפון: 077-2150031 | אימייל: info@deshe-kavua.co.il | כתובת: הדקל 20, מושב נווה ימין (ליד כפר סבא) | Wisy - שיווק באינטרנט

חברת דשא קבוע מתמחה בייבוא דשא סינטטי כבר מעל לעשור. אנו מייבאים דשא סינטטי איכותי לכל שימוש ומטרה; דשא סינטטי לגינות פרטיות, דשא סינטטי לבעלי עסקים, דשא סינטטי לשטחים ציבוריים. אנו מתחייבים לספק לכם מוצר איכותי שעבר בדיקות מעבדה ופיתוח מהקפדניים בעולם. דשא סינטטי הוא הפתרון האולטימטיבי למשבר המים בישראל, דשא סינטטי נשאר ירוק כל השנה ולא זקוק לטיפול ואחזקה. דשא סינטטי יהיה עמיד לשנים רבות בפני מדרך ותנאי האקלים הקשה בישראל. אנו מתחייבים לאיכות, דשא סינטטי מלאנז' הינו דשא סינטטי מהמתקדמים בעולם – שבע שנות אחריות !