השימוש בדשא סינטטי – הפתרון המושלם לבעיית אלרגיות, דבורים וחרקים

האם אתם סובלים מאלרגיות לדשא טבעי? נמאס לכם לדאוג מעקיצות של חרקים ודבורים כשאתם נמצאים על המדשאה הטבעית? הפתרון המושלם טמון בשימוש בדשא סינטטי, אשר פותר את הבעיות הללו, ומספק תחושה נעימה של משטח דשא ירוק ורענן.

גידול דשא טבעי גורר מלחמה עיקשת עם חרקים, דבורים ומזיקים שונים. החרקים והזוחלים אשר ניזונים מהמדשאה הטבעית לא ימצאו כל עניין בדשא הסינטטי, מכיוון שהוא עשוי מחומרים מלאכותיים בלבד (שילוב של פוליאתילן ופוליפרופילן).

הדבורים נמצאות בסביבת מדשאה טבעית מכיוון שהדשא הוא כמו כל צמח חי, וזקוק לפריחה על מנת להתרבות. הפריחה קיימת בכל סוגי המדשאות, אך בדרך כלל לא נשים לב אליה אם נסתכל בעין בלתי מקצועית.

ישנה פריחה גלויה יותר (למשל במדשאה מסוג בופלו רחב עלים ומסוג דרבן גראס) שבה קל יותר להבחין בדבורים, ופריחה סמויה מן העין – כך הדבורים מסתתרות בתוך הדשא. במקרה זה קיימת סכנה לדרוך עליהן מבלי להבחין ולהיעקץ.

הדבורים מזהות צמח טבעי, ולכן לא יתקרבו לדשא הסינטטי שאין בו פריחה. אתם תוכלו לצעוד בביטחון על משטח הדשא הסינטטי, ללא חשש שמא תיעקצו ע"י דבורה שהסתתרה בתוכו.

הפתרון לאלרגיות מדשא טבעי

הדשא הטבעי גורר עמו גם את האלרגיות אליו, מהן אנשים רבים (וגם כלבים) סובלים. אצל בני אדם, האלרגיות יכולות לבוא לידי ביטוי בגירוי בעור, נזלת, אסטמה, התעטשויות, עיניים דומעות ועוד. כתוצאה מכך, הסובלים מאלרגיות מתקשים להיות בקרבת גנים ציבוריים או פרטיים. דווקא בעת החופשה הם נאלצים לסבול, או לנסות להימנע ממגע עם דשא טבעי.

כיום, ניתן להתמודד עם האלרגיה בעזרת השימוש בדשא סינטטי, אשר מהווה פתרון מושלם. הוא עשוי מחומרים מלאכותיים בלבד, ולכן לא כולל את הסיבה העיקרית לאלרגיות – האבקה הקיימת בדשא עצמו (ונמצאת בריכוז גבוה בדרך כלל במהלך הקיץ והאביב). בנוסף, כיסוח הדשא מעורר שחרור של האבקה לאוויר, וכך מעורר את האלרגיות. לעומת הדשא האורגני, הדשא הסינטטי אינו זקוק לכיסוח.

לסיכום,

הדשא הסינטטי הוא הפתרון האולטימטיבי לבעיית האלרגיות, החרקים והדבורים שהייתה כרוכה בגידול דשא טבעי. בימינו, קשה להבחין בין מראה הדשא הסינטטי לדשא הטבעי, אך ניתן לדעת שהמזיקים לא יתבלבלו. כך אתם תיהנו ממשטח דשא ירוק ורענן המספק תחושה נעימה, וגם מהווה שטח סטרילי.

השאר תגובה


טלפון: 077-2150031 | אימייל: info@deshe-kavua.co.il | כתובת: הדקל 20, מושב נווה ימין (ליד כפר סבא) | Wisy - שיווק באינטרנט

חברת דשא קבוע מתמחה בייבוא דשא סינטטי כבר מעל לעשור. אנו מייבאים דשא סינטטי איכותי לכל שימוש ומטרה; דשא סינטטי לגינות פרטיות, דשא סינטטי לבעלי עסקים, דשא סינטטי לשטחים ציבוריים. אנו מתחייבים לספק לכם מוצר איכותי שעבר בדיקות מעבדה ופיתוח מהקפדניים בעולם. דשא סינטטי הוא הפתרון האולטימטיבי למשבר המים בישראל, דשא סינטטי נשאר ירוק כל השנה ולא זקוק לטיפול ואחזקה. דשא סינטטי יהיה עמיד לשנים רבות בפני מדרך ותנאי האקלים הקשה בישראל. אנו מתחייבים לאיכות, דשא סינטטי מלאנז' הינו דשא סינטטי מהמתקדמים בעולם – שבע שנות אחריות !