פתרון אידיאלי בבתי עסק – שימוש בדשא סינטטי

במשך השנים, דשא סינטטי הפך לפופולארי מאוד במלונות, גני אירועים, ושלל בתי עסק – ויש לכך סיבה טובה. הדשא הסינטטי משדר יוקרה ואיכות, ויוצר אלטרנטיבה מעולה לדשא הטבעי שמביא עמו את התלות בגורמים חיצוניים והוצאות תחזוקה שונות.

ישנה מגמה ירוקה בארץ ובעולם, אשר תופסת תאוצה ומשנה דברים לטובה. למשל, בבתי עסק שונים אוהבים להתהדר בתדמית ירוקה (בתי מלון, אולמות אירועים וכו'). בימינו, הם לא צריכים לוותר על העיצוב הירוק. ישנה אלטרנטיבה ירוקה שמספקת לגינה מראה מושלם תוך חסכון כלכלי ושימוש נמוך יחסית במשאבי כדור הארץ.

למה עדיף לבית העסק למצוא חלופה לדשא טבעי?

עם השימוש בדשא טבעי נוצרות השלכות סביבתיות שיש לשים עליהן את הדעת. ובכן, כשמטפלים בדשא יש צורך במים יקרים שמגיעים בסופו של דבר מהטבע. כמו שכולנו יודעים – בישראל אין מים לבזבז, ומשבר המים לא נעלם. המדשאה הטבעית מצריכה טיפול צמוד: כיסוח, שזרוע, השקיה, דישון, ריסוס נגד מזיקים (שכולל חומרים כימיים ועשוי לפגוע בכל מי שיבוא במגע עם הדשא). כל מי שמגדל דשא טבעי במתחם העסקי חייב להשקיע בו רבות מהבחינה הכספית. נגררת הוצאה כספית רצינית מבתי עסק – הוצאה שעשויה להגיע למאות ואף אלפי שקלים בשנה (תלוי בגודל המשטח).

יחד עם זאת, כל בעל בית עסק, בית מלון ואולם אירועים מבין שבעזרת משטח דשא ירוק ומסודר הוא יוכל ליצור תדמית של פאר, יוקרה ואיכות. מקרה שבו אורחי בית העסק יבחינו בדשא נבול, צהוב וקירח יעיד על הזנחה ומחסור באמצעים. אי לכך, גבר הצורך בפתרון לבעיה בתחום העסקי: למצוא משטח דשא שלא יאבד מצבעו ואיכותי במשך הזמן, ומצד שני – לא ידרוש הרבה משאבים והוצאות.

דשא סינטטי – מהווה את הפתרון המושלם עבור בתי העסק השונים

אם כי המראה של דשא סינטטי דומה מאוד למקור, אין צורך להתבלבל ולטעות – מדובר במוצר מלאכותי מכל בחינה. הוא עשוי מסיבים צפופים וחזקים שיתמודדו עם תנועה של אנשים רבים (מאות ואפילו אלפי אנשים), ולכן מספק פתרון אולטימטיבי למקומות כמו גני אירועים. בנוסף, הדשא הסינטטי מתאים לשימוש ילדים ובעלי חיים היות והסיבים מספיק רכים עבור ילדים אבל לא ניתנים לתלישה.

בית עסק או אולם אירועים לא יכול להיות מרותק בגלל צו מזג האוויר. כשמתקינים דשא סינטטי, מזג האוויר ועונות השנה לא משפיעות על איכות המשטח, אשר נשאר ירוק, נקי ורענן במשך כל ימות השנה. אין צורך באדמה או חול, והוא לא תלוי במידת החשיפה לשמש, לעומת דשא טבעי שסובל לעתים מעודף חום וגם חייב לקבל מספר שעות של קרינת שמש. על כן, הוא מהווה פריט עיצובי שמתקינים אותו במרפסות, חדרים פנימיים, גני אירועים, ובכל מקום אפשרי.

דוגמה יצירתית היא התקנת דשא סינטטי בחלון ראווה של החנות, ויצירת אווירה טבעית בתוך נוף עירוני. כך הלקוחות מתעניינים יותר במוצרים ונמשכים אל תוך החנות. עיצוב משטח הדשא הסינטטי נתון בידכם – המבחר הוא מתוך שלל צבעים, גדלים, רמת צפיפות ועוד. בדרך זו בוחרים את העיצוב שיתאים ביותר לאופי המקום, והעיצוב נשאר באותה צורה במשך שנים רבות.

השיקול הכלכלי תמיד מהווה גורם חשוב בבחירת מוצר, ובמיוחד בבתי עסק שונים. הדשא הסינטטי הוא מוצר משתלם מאוד עבור בתי עסק שונים. על אף העלות הראשונית של התקנתו (שהיא יקרה יותר מדשא טבעי), כשמסתכלים בראייה כלכלית לטווח ארוך, אפשר לראות שיהיה החזר עתידי ראוי. במקום להשקיע מאמצים, משאבים ועלויות רבות על תחזוקת הדשא הטבעי – בעל העסק יכול לקנות באופן חד פעמי את הדשא הסינטטי, שהוא מוצר איכותי שמתאים מאוד לבתי העסק השונים.

לא רק שהתקנת דשא סינטטי מספקת לבתי עסק הזדמנות למדשאה ירוקה תוך חסכון כספי, היא גם תורמת לאיכות הסביבה ומתחשבת במשבר המים.

תגובות

Medargim.co.il 01-11-2011, 10:10

פתרון אידיאלי בבתי עסק – שימוש בדשא סינטטי…

דשא סינטטי המתקדם בעולם, דשא סינטטי בעל מראה טבעי ומגע נעים במיוחד. דשא מלאכותי המיוצר בטכנולוגיה חדשנית, 7 שנות אחריות, התקנת דשא סינטטי בכל הארץ…

הגב

השאר תגובה


טלפון: 077-2150031 | אימייל: info@deshe-kavua.co.il | כתובת: הדקל 20, מושב נווה ימין (ליד כפר סבא) | Wisy - שיווק באינטרנט

חברת דשא קבוע מתמחה בייבוא דשא סינטטי כבר מעל לעשור. אנו מייבאים דשא סינטטי איכותי לכל שימוש ומטרה; דשא סינטטי לגינות פרטיות, דשא סינטטי לבעלי עסקים, דשא סינטטי לשטחים ציבוריים. אנו מתחייבים לספק לכם מוצר איכותי שעבר בדיקות מעבדה ופיתוח מהקפדניים בעולם. דשא סינטטי הוא הפתרון האולטימטיבי למשבר המים בישראל, דשא סינטטי נשאר ירוק כל השנה ולא זקוק לטיפול ואחזקה. דשא סינטטי יהיה עמיד לשנים רבות בפני מדרך ותנאי האקלים הקשה בישראל. אנו מתחייבים לאיכות, דשא סינטטי מלאנז' הינו דשא סינטטי מהמתקדמים בעולם – שבע שנות אחריות !