יתרונות ירוקים בזכות השימוש בדשא סינטטי

בתחילת שנות ה- 90 הגיעו לישראל הדגמים הראשוניים של דשא סינטטי. בימינו, מתקינים בארץ דשא סינטטי שנארג במעבדות מתקדמות, כך שיש דמיון רב בינו לבין הדשא הטבעי. בבחירה בדשא סינטטי ישנם יתרונות שונים, כגון:

מגמה ירוקה וחסכון במים

הדשא הסינטטי הינו מוצר מלאכותי ולכן נחשב לירוק בכל המובנים. כולם רוצים להצטרף למגמה הירוקה בעולם ובארץ, והדשא הסינטטי נועד להחליף את משטח הדשא הטבעי ולהביא את הדשא גם למקומות שאי אפשר לזרוע בהם דשא טבעי.

מפני שהוא עשוי מחומרים מלאכותיים בלבד (שאינם מזיקים לסביבה), התקנתו לא משתמשת במים, ואין שום צורך בהשקיה. לעומת הדשא הטבעי שדורש השקיה (במיוחד בגלל הבצורת שתוקפת את ישראל כל כמה שנים), ישנו חסכון כלכלי של הוצאות אלו בשימוש בדשא סינטטי.

הסוף לטיפולי תחזוקה

אין צורך בטיפולי תחזוקה, והדשא הסינטטי נשאר באותו גודל וצבע במרוצת השנים. הוא איננו מצהיב בחודשים היבשים, ולא נובל עקב מחסור במינרלים או דישון. ובכן, ניתן לומר בביטחון שהדשא הסינטטי חוסך את העבודה והעלויות הכספיות הנלוות לגינון וכיסוח הדשא. אפשר ליהנות ממשטח רענן וירוק במשך שנים רבות מבלי לדאוג כלל לתחזוקה.

התקנה אפשרית בכל מקום

היות והדשא הסינטטי הוא מלאכותי ולא דורש מינרלים, שמש, אדמה או מים – אפשר להתקינו בכל מקום. האפשרויות רבות ומגוונות, כמו התקנתו בחדרים סגורים, על משטחים שונים כמו חול ים, עץ, אספלט ועוד. אדריכלים ומעצבי נוף הפכו אותו לחומר המועדף עליהם במיוחד בזכות יופיו של הדשא הסינטטי והתקנתו הגמישה.

אם בוחרים לרכוש דשא סינטטי, צריך לעשות זאת בשיקול דעת רב ולבחון את ייעודו, בין אם מדובר בפינת נוי, פינת אירוח, משטח למשחקים וכו'. מכיוון שלכל דגם קיימות סגולות ייחודיות, יש להגדיר את ייעודו העיקרי ועל פי זאת לבחור את הדגם המתאים ביותר.

השאר תגובה


טלפון: 077-2150031 | אימייל: info@deshe-kavua.co.il | כתובת: הדקל 20, מושב נווה ימין (ליד כפר סבא) | Wisy - שיווק באינטרנט

חברת דשא קבוע מתמחה בייבוא דשא סינטטי כבר מעל לעשור. אנו מייבאים דשא סינטטי איכותי לכל שימוש ומטרה; דשא סינטטי לגינות פרטיות, דשא סינטטי לבעלי עסקים, דשא סינטטי לשטחים ציבוריים. אנו מתחייבים לספק לכם מוצר איכותי שעבר בדיקות מעבדה ופיתוח מהקפדניים בעולם. דשא סינטטי הוא הפתרון האולטימטיבי למשבר המים בישראל, דשא סינטטי נשאר ירוק כל השנה ולא זקוק לטיפול ואחזקה. דשא סינטטי יהיה עמיד לשנים רבות בפני מדרך ותנאי האקלים הקשה בישראל. אנו מתחייבים לאיכות, דשא סינטטי מלאנז' הינו דשא סינטטי מהמתקדמים בעולם – שבע שנות אחריות !