טיפים לתחזוקה של דשא סינטטי

בשונה מחדרי הבית, הדורשים תחזוקה מדי פעם ואף שיפוץ כללי לפעמים, הדשא הסינתטי אינו דורש טיפולי תחזוקה. עם זאת, ישנם מספר טיפים שימושיים שיכולים לשפר את המראה הכללי שלו ולשמור על איכותו.

ניקוי משטח הדשא הסינטטי

רצוי לנקות את הדשא הסינטטי כשהוא מתלכלך, ואפשר לעשות זאת בקלות עם האביזרים הבאים: צינור מים, מטאטא כביש ו / או מברשת קשיחה, מגרפת עלים, או מפוח עלים ו / או שואב אבק.

בעת הניקיון, צריך להשתמש רק במים, ולא לשפוך חומרים כימיים וממיסים.

כיצד לנהוג במקרה נדיר של צמיחת עשבים שוטים

היריעה הגיאו טכנית ותשתית הדשא לא חדירים לאור, ולכן מאוד נדיר לגלות עשבים שוטים בדשא סינטטי. עם זאת, במקרה שנתקלתם בתופעה, עליכם לעקור את העשבים השוטים ולרסס עם קוטל עשבים.

בעלי חיים ודשא סינטטי

בדרך כלל, בעלי חיים עושים את צרכיהם בשטחי אדמה ולא על הדשא הסינטטי. יחד עם זאת, קורות לפעמים "תאונות" אשר דורשות מכם להרים את צרכיהם ולשטוף את האזור עם מים.

טפילים וחרקים לא יתעניינו בדשא מלאכותי, אבל אם נתקלתם בחרקים – בדקו אם נשאר מזון על הסיבים ונקו אותם.

טיפים נוספים

יש להיזהר מאש גלויה שקרובה לסיבי הדשא הסינטטי. גחלים וסיגריות עשויים לגרום לחריכת הסיבים. במקרה זה, הדשא הסינטטי בטיחותי ובעל מעכבי בעירה.

אסור לנסוע על הדשא הסינטטי עם כלי רכב ממונע.

באמצעות הקפדה על ההמלצות הללו תוכלו לסייע בטיפולי התחזוקה כאשר נוצר צורך, וליהנות מדשא סינטטי נקי ורענן.

השאר תגובה


טלפון: 077-2150031 | אימייל: info@deshe-kavua.co.il | כתובת: הדקל 20, מושב נווה ימין (ליד כפר סבא) | Wisy - שיווק באינטרנט

חברת דשא קבוע מתמחה בייבוא דשא סינטטי כבר מעל לעשור. אנו מייבאים דשא סינטטי איכותי לכל שימוש ומטרה; דשא סינטטי לגינות פרטיות, דשא סינטטי לבעלי עסקים, דשא סינטטי לשטחים ציבוריים. אנו מתחייבים לספק לכם מוצר איכותי שעבר בדיקות מעבדה ופיתוח מהקפדניים בעולם. דשא סינטטי הוא הפתרון האולטימטיבי למשבר המים בישראל, דשא סינטטי נשאר ירוק כל השנה ולא זקוק לטיפול ואחזקה. דשא סינטטי יהיה עמיד לשנים רבות בפני מדרך ותנאי האקלים הקשה בישראל. אנו מתחייבים לאיכות, דשא סינטטי מלאנז' הינו דשא סינטטי מהמתקדמים בעולם – שבע שנות אחריות !