התקנת דשא סינטטי

הוראות התקנה:

ניתן גם להדפיס את הוראות התקנת הדשא הסינטטי דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי יבוצע ב-5 שלבים:

שלב 1 – מכינים את שטח ההתקנה

ריסוס – יש לרסס את השטח באמצעות קוטל עשבים, כאשר ישנם עשבים שוטים ודשא ירוק. הליך ייבוש הדשא לוקח בין 10-14 יום. אין להתקין דשא סינטטי על משטח שאינו נקי!

חישוף – במקרים בהם יש עודף אדמה בשטח ההתקנה, יש להוציא אדמה מהשטח וליישרה. יש לוודא כי האדמה יבשה לפני ההתקנה.

ניקוי המשטח – מנקים את שטח ההתקנה מחפצים ועצמים כגון: אבנים, לכלוך, ענפים וגזעים.

תוחמים – תוחמים את שטח ההתקנה על מנת שלא תהיה זליגה של תשתית במשך הזמן. יש מגוון רחב של תוחמים כגון: תוחם עץ, פלסטיק, בטון ועוד….

שלב 2 – מכינים את התשתית

תשתית שומשום – יש לפזר חצץ שומשום (חצץ גרוס דק) בעובי של חמישה סנטימטר. ניתן לשים גם שכבה עבה יותר על פי תוואי השטח, על מנת להשוות גבהים בין משטח הריצוף ל- דשא סינטטי. מרטיבים את שטח ההתקנה ומפלסים את החצץ.

הידוק התשתית – מהדקים את התשתית באמצעות ג'בקה, מהדקת מקצועית על מנת לקבל משטח ישר ואחיד.

יריעה גיאו-טכנית – פרישהת יריעה גיאו-טכנית. יריעה שחורה מחלחלת מים המיועדת למניעת צמיחת עשבים מתחת למשטח הדשא הסינטטי.


שלב 3 – פרישת דשא סינטטי

פרישת דשא סינטטי – פורשים את היריעות של הדשא הסינטטי בשטח ההתקנה. דשא סינטטי חייב להיות מותקן בפרישה אחידה לאותו כיוון. כלומר, אם החלטתי שאני פורש את הדשא הסינטטי לרוחב הגינה, כל היריעות יפנו לאותו כיוון.


שלב 4 – תיאום והדבקה

התאמה – כאשר יש מספר מרבדים של דשא סינטטי בשטח ההתקנה, יש להצמידם אחד לשני ולבצע תיאום בין התפרים. באמצעות התאמה נכונה, החיבורים בין מרבדי הדשא הסינטטי לא ייראו בעין.

הדבקה – על מנת לקבע מרבדי דשא סינטטי אחד לשני, יש להשתמש בפס הדבקה מקצועי PVC ולהדביקם אחד לשני באמצעות דבק ירוק ייעודי לדשא סינטטי.

שלב 5 – קיבוע המרבדים

קיבוע הדשא הסינטטי לאדמה – מקבעים את הדשא הסינטטי למשטח בשטח העוקף באמצעות יתדות מגלוונים אשר לא מחלידים במגע עם מים.

מילוי חול סיליקט – אם רכשתם דשא סינטטי הדורש מילוי חול סיליקט, יש למלא את הרווחים בין הסיבים בחול ולהברישם. בדגמים של חברת דשא קבוע אין צורך במילוי חול סיליקט בזכות טכנולוגיית הסיב הכפול!

הברשה – מברישים את סיבי הדשא הסינטטי באמצעות מסרקת חשמלית או מטאטא כביש עד שהסיבים זקופים.

תגובות

שולי 13-07-2011, 13:33

אחלה, תודה על העזרה!

הגב

השאר תגובה


טלפון: 077-2150031 | אימייל: info@deshe-kavua.co.il | כתובת: הדקל 20, מושב נווה ימין (ליד כפר סבא) | Wisy - שיווק באינטרנט

חברת דשא קבוע מתמחה בייבוא דשא סינטטי כבר מעל לעשור. אנו מייבאים דשא סינטטי איכותי לכל שימוש ומטרה; דשא סינטטי לגינות פרטיות, דשא סינטטי לבעלי עסקים, דשא סינטטי לשטחים ציבוריים. אנו מתחייבים לספק לכם מוצר איכותי שעבר בדיקות מעבדה ופיתוח מהקפדניים בעולם. דשא סינטטי הוא הפתרון האולטימטיבי למשבר המים בישראל, דשא סינטטי נשאר ירוק כל השנה ולא זקוק לטיפול ואחזקה. דשא סינטטי יהיה עמיד לשנים רבות בפני מדרך ותנאי האקלים הקשה בישראל. אנו מתחייבים לאיכות, דשא סינטטי מלאנז' הינו דשא סינטטי מהמתקדמים בעולם – שבע שנות אחריות !