דשא סינטטי צבעוני

האם צבע סיבי דשא סינטטי קובעים את איכותו? באילו צבעים דשא סינטטי מיוצר? האם מחיר דשא סינטטי בעל 4 גוונים יקר יותר מדשא סינטטי עם גוון אחד? כל התשובות כאן.

דשא סינטטי פותח לראשונה בשנות השישים בארה"ב ומאז פרץ לתודעה העולמית. כיום, דשא סינטטי מפאר מגרשי ספורט, שטחים ציבוריים, גינות פרטיות ועסקים כאחד.
דשא סינטטי בתחילת דרכו היה מיוצר במגוון מועט של גוונים ולדשא הסינטטי היה מראה מלאכותי ופלסטי.

דשא סינטטי והמגמה "הירוקה" בעולם

בתחילת שנות התשעים מוצרי דשא סינטטי הפכו למבוקשים יותר ויותר בעיקר בשל המגמות הירוקות שאפפו את העולם והצורך ההולך וגובר במוצרים אקולוגיים חסכוניים במים. מדינות רבות סביב הגלובוס מלבד ישראל שרויות בבוצרת שנים רבות ונאלצות להגן על המשאב החשוב מכולם – מי השתייה.

תעשיית הדשא הסינטטי גדלה במאות אחוזים בתוך זמן קצר ועם הביקוש הגיחו לשוק שחקנים חדשים אשר החלו להשתמש בטכנולוגיות ייצור חדשניות על מנת ליצור את משטח הדשא הסינטטי האולטימטיבי. החלום הגדול היה ליצור דשא סינטטי בעל מראה אמיתי כל כך שאנשים יוכלו להבחין בהבדל רק לאחר שיבואו עמו במגע.

דשא סינטטי עם גוונים רבים

אחד מהדברים הראשונים שהבינו היצרנים הוא שעל מנת שדשא סינטטי יראה אמיתי עליהם לנסות לחקות ככל הניתן את הטבע. למדשאה בגינה יש פיגמנטים רבים ומגוונים: דשא ירוק בשיא צמיחתו, דשא צהבהב בעונות המעבר ודשא יבש בגוונים חומים לאחר שהוא נובל ומתייבש. ואכן לאחר זמן קצר החלו לייצר סיבים בצבעים רבים ולשלבם אחד בשני וכך נוצרו לנו דגמי דשא סינטטי לגינה שמצליחים לחקות כמעט באופן מושלם את אחיו הטבעי.

באיזה צבע דשא סינטטי לבחור?

לצבע הדשא הסינטטי ומספר הגוונים שלו אין שום השפעה על טיב המוצר או מחירו. הסיבה שהיצרנים מייצרים היום כל כך הרבה סוגים של דשא סינטטי נובעת פשוט מהצורך לנסות להגיע לקהלים רבים ככל הניתן.

אנשים שחיים במדינות קרות רגילים לראות בגינתם דשא ירוק עם גוונים כהים בעוד אנשים שחיים במדינות עם אקלים חם יהיו רגילים לחזות בדשא ירוק עם גוונים צהובים וחומים. הרעיון הוא מאוד פשוט: בחרו בדשא סינטטי אשר מזכיר לכם את הדשא הטבעי שהייתם רוצים לראות בגינתכם.

צבע קובע את המראה אבל מה עם האיכות?

כשאתם רוכשים דשא סינטטי עליכם לשאול מספר שאלות חשובות על מנת לוודא שהדשא הסינטטי עבר את הליכי הייצור הדרושים: האם יש לו מגן UV אשר מבטיח את עמידות הצבע לאורך שנים? האם לסיבי הדשא מעכבי בעירה למניעת אסון במקרים של שריפות? כמה שנות אחריות מוצר מבטיחים לכם? מהי צפיפות הסיבים של הדשא? וכמה ניסיון יש לחברה העומדת מאחורי המוצר?

דשא סינטטי הינו מוצר שחייב לעבור הליכי ייצור קפדניים על מנת שיחזיק לשנים רבות מול נזקי האקלים ותנאי השטח. החברות המובילות בשוק מייבאות מוצרים איכותיים, המיוצרים במפעלים המתחייבים לתקנים המחמירים ביותר בעולם.

אתם מוזמנים להגיע לתצוגה של חברת דשא קבוע ולהתרשם ממגוון רחב של מוצרי דשא סינטטי המותקנים בתנאי שטח אמיתיים.

נשמח לעמוד לשרותכם בטלפון 077-2150031

השאר תגובה


טלפון: 077-2150031 | אימייל: info@deshe-kavua.co.il | כתובת: הדקל 20, מושב נווה ימין (ליד כפר סבא) | Wisy - שיווק באינטרנט

חברת דשא קבוע מתמחה בייבוא דשא סינטטי כבר מעל לעשור. אנו מייבאים דשא סינטטי איכותי לכל שימוש ומטרה; דשא סינטטי לגינות פרטיות, דשא סינטטי לבעלי עסקים, דשא סינטטי לשטחים ציבוריים. אנו מתחייבים לספק לכם מוצר איכותי שעבר בדיקות מעבדה ופיתוח מהקפדניים בעולם. דשא סינטטי הוא הפתרון האולטימטיבי למשבר המים בישראל, דשא סינטטי נשאר ירוק כל השנה ולא זקוק לטיפול ואחזקה. דשא סינטטי יהיה עמיד לשנים רבות בפני מדרך ותנאי האקלים הקשה בישראל. אנו מתחייבים לאיכות, דשא סינטטי מלאנז' הינו דשא סינטטי מהמתקדמים בעולם – שבע שנות אחריות !