דשא סינטטי – טיפים לבחירת דגם מתאים

בתחום הדשא הסינטטי אפשר למצוא דגמים שונים שלפעמים יוצרים בלבול בקרב הצרכנים. בפוסט הבא אתמקד בדרך להבדיל בין המוצרים השונים בעזרת פרמטרים מרכזיים.

כאשר דשא סינטטי עובר הליכי ייצור נדרשים, הוא מהווה מוצר מלאכותי שמסוגל להחזיק מעמד שנים רבות ולעמוד בפני דריכה מרובה ותנאי מזג אוויר קיצוניים. במקרים רבים, אי אפשר להבדיל בין הדגמים השונים של הדשא הסינטטי בעין לא מקצועית, ולכן רצוי לדעת יותר על הנושא.

טיפים לבחירת דשא סינטטי שמתאים לכם

קודם כל, מומלץ לבחור בחברה מוכרת עם ותק בתחום הדשא הסינטטי שמעניקה אחריות למוצר. שנית, חשוב לבצע השוואה בין הסוגים השונים של הדשא הסינטטי. אפשר להבדיל בין הדגמים השונים לפי המפרט הטכני שלהם, ולא לפי שמם.

ניתן להבדיל בין הסוגים השונים באמצעות הפרמטרים הבאים:

מבנה הסיבים – המבנה מתחלק ל- 2 סוגים מרכזיים. סיב בודד (מונופילמנט) שהוא יחיד ודק שלא מתפצל, וסיב פציל שהוא רחב ומתפצל לסיבים קטנים.

גובה הסיבים – אם הסיב נמוך, הוא נראה יותר מסודר ומכוסח, וככל שהסיב גבוה יותר הוא יהיה רך יותר עם מראה "פראי". יש לציין כי הרבה דגמים של דשא סינטטי בשוק דורשים מילוי בחול או בכדוריות גומי ובכך מקצצים כמחצית מגובה הסיב.

הכמות של הסיבים – ישנו מספר כלשהו של סיבים אשר יוצאים מכל תפר. ככל שהכמות של הסיבים בכל תפר גבוהה יותר, כך היריעה תהיה בעלת כמות דשא גבוהה יותר.

מידת הצפיפות של הסיבים – איכות הסיבים קשורה גם לצפיפותם על היריעה. מחלקים את הצפיפות לפרמטרים של מספר הסיבים במטר מרובע ולמרחק שבין תפר אחד לשני.

הקוטר של הסיב – יש לציין שצריך לחשוב גם על קוטר הסיב, ולא רק על מידת הצפיפות. במידה וקוטר הסיב דק יותר, כך ניתן לארוג על המרבד יותר סיבים. יש לבדוק האם מתאים לכם יותר דשא סינטטי עם צפיפות סיבים נמוכה אבל עם קוטר סיב עבה, או עם צפיפות גבוהה וקוטר סיב דק. במקומות שדורכים עליהם בתכיפות, מומלץ לבחור סיבים עבים במיוחד כדי לספק עמידות כנגד שחיקה.

בבחירת מרבד דשא סינטטי אסור להתפשר על איכות, מכיוון שהוא צריך לספק אתכם במשך שנים ארוכות. הקפידו על בחירת חברה ותיקה ואמינה, ומציאת הדגם שמתאים לכם ביותר.

השאר תגובה


טלפון: 077-2150031 | אימייל: info@deshe-kavua.co.il | כתובת: הדקל 20, מושב נווה ימין (ליד כפר סבא) | Wisy - שיווק באינטרנט

חברת דשא קבוע מתמחה בייבוא דשא סינטטי כבר מעל לעשור. אנו מייבאים דשא סינטטי איכותי לכל שימוש ומטרה; דשא סינטטי לגינות פרטיות, דשא סינטטי לבעלי עסקים, דשא סינטטי לשטחים ציבוריים. אנו מתחייבים לספק לכם מוצר איכותי שעבר בדיקות מעבדה ופיתוח מהקפדניים בעולם. דשא סינטטי הוא הפתרון האולטימטיבי למשבר המים בישראל, דשא סינטטי נשאר ירוק כל השנה ולא זקוק לטיפול ואחזקה. דשא סינטטי יהיה עמיד לשנים רבות בפני מדרך ותנאי האקלים הקשה בישראל. אנו מתחייבים לאיכות, דשא סינטטי מלאנז' הינו דשא סינטטי מהמתקדמים בעולם – שבע שנות אחריות !