דשא סינטטי – השוואת מחירים נכונה

איך מבצעים השוואת מחירים בין סוגי דשא סינטטי? מדוע יש דשא סינטטי ב-30 ₪ ו-200 ₪ ומה ההבדל בניהם? ומה הדרך לבצע השוואת מחירים? כל התשובות כאן.

הדרך הראשונה לבצע השוואת מחירים היא דרך האינטרנט, אתרי השוואת מחירים כגון: זאפ השוואת מחירים, כמה KAMA השוואת מחירים, וואלה השוואת מחירים, WISE BUY, יד 2. לא תמיד יתנו לכם את התמונה המלאה מכיוון שהם מחזיקים מספר לא רב של חברות המפרסמות אצלן ומגוון מוצרים מצומצם. אז מה לעשות?

חיפוש באינטרנט במנועי חיפוש מובילים כגון: גוגל, ASK, וואלה, YNET, netex ,yahoo ו-BING יובילו אתכם לחברות הגדולות והמובילות בשוק. כעת עליכם ליצור עמם קשר. התקשרות מול החברות יכול להתבצע טלפונית או על ידי השארת הודעה בטופס צור קשר באתר. בכל מקרה, הדרך הטובה ביותר היא להיפגש עם נציגי החברות פנים מול פנים.

דשא סינטטי הינו מוצר שצריך לגעת, לחוש ולראות אותו. בדיוק כפי שלא תרכשו מזרן או משקפי שמש באינטרנט כך גם עם דשא סינטטי. מוצרי דשא סינטטי מיוצרים בשלל דגמים, סוגים ואיכויות משתנות. בשביל להבין את ההבדלים בניהם על הלקוח ללמוד מעט על הנושא.

השוואת מחירים נכונה של דשא סינטטי תעשה בין מוצרים זהים מבחינת המפרט הטכני שלהם והטיב שלהם. כיום יש חברות רבות בשוק שמייבאות דשא סינטטי ולכן השוואת מחירים נכונה נעשתה למלאכה לא פשוטה עבור הצרכן.

הדבר הראשון שצריך להבין הוא שדשא סינטטי נבחן בראש בראשונה על פי צפיפות הסיבים שלו ומשקל החומר. לכן, ניתן למצוא בשוק דשא סינטטי במחיר של 30 ₪ ודשא סינטטי במחיר של 200 ₪. כשאתם מבצעים השוואת מחירים של דשא סינטטי הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להשוות בין שני מוצרים זהים. השוואת מחירים לא נכונה תגרום לכם עוול מכיוון שכך אולי תקבלו רושם לא נכון על המוצר והחברה המשווקת אותו.

לדוגמה: דשא סינטטי עם צפיפות סיבים של 16,800 לכל מ"ר, משקל יריעה של 2.5 ק"ג ואחריות יצרן לחמש שנים אינו יכול לעמוד בקנה אחד מול דשא סינטטי עם צפיפות סיבים של 24,800 לכל מ"ר, משקל יריעה של 3.5 ק"ג ואחריות יצרן לשבע שנים. כמובן שעליכם לקחת בחשבון את הניסיון של החברה העומדת מולכם, המקצועיות והותק שלה.

החברות המובילות בשוק יחזיקו תצוגה של מגוון סוגים של דשא סינטטי על מנת שתוכלו לחזות במוצר מותקן בתנאי שטח אמיתיים. בתצוגה תוכלו לדרוך על הדשא, לגעת בו ולראות כיצד הוא משתלב עם צמחיה טבעית ואביזרי גינה.

אתם מוזמנים להגיע לתצוגה שלנו ברחוב הדקל 20, מושב נווה ימין ולהתרשם מדשא סינטטי ECO המיוצר בטכנולוגית הייצור המתקדמת ביותר בעולם. טלפון: 077-2150031

תגובות

איך לבצע השוואת מחירים של דשא סינטטי ? « deshekavua 11-01-2012, 01:55

[…] לדשא הסינטטי יש תו איכות? דשא סינטטי איכותי חייב לעבור הליכי ייצור קפדניים על מנת שיחזיק […]

הגב

השאר תגובה


טלפון: 077-2150031 | אימייל: info@deshe-kavua.co.il | כתובת: הדקל 20, מושב נווה ימין (ליד כפר סבא) | Wisy - שיווק באינטרנט

חברת דשא קבוע מתמחה בייבוא דשא סינטטי כבר מעל לעשור. אנו מייבאים דשא סינטטי איכותי לכל שימוש ומטרה; דשא סינטטי לגינות פרטיות, דשא סינטטי לבעלי עסקים, דשא סינטטי לשטחים ציבוריים. אנו מתחייבים לספק לכם מוצר איכותי שעבר בדיקות מעבדה ופיתוח מהקפדניים בעולם. דשא סינטטי הוא הפתרון האולטימטיבי למשבר המים בישראל, דשא סינטטי נשאר ירוק כל השנה ולא זקוק לטיפול ואחזקה. דשא סינטטי יהיה עמיד לשנים רבות בפני מדרך ותנאי האקלים הקשה בישראל. אנו מתחייבים לאיכות, דשא סינטטי מלאנז' הינו דשא סינטטי מהמתקדמים בעולם – שבע שנות אחריות !